VJ0603A331JNAAJ jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
TDK
W magazynie: 22 839
Arkusz danych
Bezpośrednie
YAGEO
W magazynie: 61 249
Arkusz danych
TDK
Samsung Electro-Mechanics
Samsung Electro-Mechanics
Murata Electronics
Murata Electronics
KYOCERA AVX
Udoskonalony
KEMET
Udoskonalony
KEMET
330 pF ±5% 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0603 (1608 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
VJ0603A331JNAAJ
Numer produktu DigiKey
VJ0603A331JNAAJ-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
VJ0603A331JNAAJ
Opis
CAP CER 330PF 50V NP0 0603
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
VJ0603A331JNAAJ Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Status części
Nieaktualne
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Grubość (maks.)
0,036" (0,92mm)