VJ0603A331FXACW1BC
Numer produktu DigiKey
720-VJ0603A331FXACW1BCTR-ND - Taśma i szpula (TR)
720-VJ0603A331FXACW1BCCT-ND - Taśma cięta (CT)
720-VJ0603A331FXACW1BCDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
VJ0603A331FXACW1BC
Opis
CAP CER 330PF 50V C0G/NP0 0603
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
330 pF ±1% 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0603 (1608 metryczne)
Modele EDA/CAD
VJ0603A331FXACW1BC Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±1%
Grubość (maks.)
0,034" (0,87mm)