VJ0603A272FXJPW1BC jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
Similar
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
KEMET
Odpowiednik parametryczny
Walsin Technology Corporation
Walsin Technology Corporation
2700 pF ±1% 16V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0603 (1608 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
VJ0603A272FXJPW1BC
Numer produktu DigiKey
VJ0603A272FXJPW1BC-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
VJ0603A272FXJPW1BC
Opis
CAP CER 2700PF 16V C0G/NP0 0603
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
VJ0603A272FXJPW1BC Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±1%
Grubość (maks.)
0,037" (0,95mm)