VJ0603A220JXBAC
Numer produktu DigiKey
720-VJ0603A220JXBACTR-ND - Taśma i szpula (TR)
720-VJ0603A220JXBACCT-ND - Taśma cięta (CT)
720-VJ0603A220JXBACDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
VJ0603A220JXBAC
Opis
CAP CER 22PF 100V C0G/NP0 0603
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
22 pF ±5% 100V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0603 (1608 metryczne)
Modele EDA/CAD
VJ0603A220JXBAC Modele
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Grubość (maks.)
0,036" (0,92mm)