VJ0603A101JXBAC
Numer produktu DigiKey
720-VJ0603A101JXBACTR-ND - Taśma i szpula (TR)
720-VJ0603A101JXBACCT-ND - Taśma cięta (CT)
720-VJ0603A101JXBACDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
VJ0603A101JXBAC
Opis
CAP CER 100PF 100V C0G/NP0 0603
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
100 pF ±5% 100V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0603 (1608 metryczne)
Modele EDA/CAD
VJ0603A101JXBAC Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Grubość (maks.)
0,038" (0,97mm)