VJ0505D1R2CLCQT jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Vishay Vitramon
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Vishay Vitramon
W magazynie: 0
Arkusz danych
1.2 pF ±0,25pF 200V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0505 (1313 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
VJ0505D1R2CLCQT
Numer produktu DigiKey
720-VJ0505D1R2CLCQTTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
VJ0505D1R2CLCQT
Opis
MLCC
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Funkcje
Wysoka jakość, niska strata
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Zastosowania
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Pojemność
Obudowa / skrzynia
0505 (1313 metryczne)
Tolerancja
±0,25pF
Rozmiar / wymiar
0,055" x 0,055" (1,40mm x 1,40mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,057" (1,45mm)