VJ0402Y472KXAAC | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | VJ0402Y472KXAAC |
Opis | CAP CER 4700PF 50V X7R 0402 |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 12 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 4700 pF ±10% 50V Kondensatory ceramiczne X7R 0402 (1005 metryczne) |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | VJ0402Y472KXAAC Modele |
Kategoria | Współczynnik temperaturowy |
Prod. | Temperatura robocza -55°C - 150°C |
Seria | Zastosowania |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Typ mocowania |
Status części Aktywny | Obudowa / skrzynia 0402 (1005 metryczne) |
Pojemność | Rozmiar / wymiar 0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.) |
Tolerancja ±10% | Grubość (maks.) 0,024" (0,60mm) |