VJ0402Y472KXAAC
Numer produktu DigiKey
720-1900-2-ND - Taśma i szpula (TR)
720-1900-1-ND - Taśma cięta (CT)
720-1900-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
VJ0402Y472KXAAC
Opis
CAP CER 4700PF 50V X7R 0402
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
4700 pF ±10% 50V Kondensatory ceramiczne X7R 0402 (1005 metryczne)
Modele EDA/CAD
VJ0402Y472KXAAC Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,024" (0,60mm)