VJ0402Y472JXAPW1BC jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
Vishay Vitramon
W magazynie: 4
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Vishay Vitramon
W magazynie: 10 321
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Walsin Technology Corporation
W magazynie: 1 699
YAGEO
KYOCERA AVX
KEMET
KEMET
YAGEO
4700 pF ±5% 50V Kondensatory ceramiczne X7R 0402 (1005 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
VJ0402Y472JXAPW1BC
Numer produktu DigiKey
VJ0402Y472JXAPW1BC-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
VJ0402Y472JXAPW1BC
Opis
CAP CER 4700PF 50V X7R 0402
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
VJ0402Y472JXAPW1BC Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Grubość (maks.)
0,022" (0,55mm)