VJ0402Y272MLBAJ32
Numer produktu DigiKey
720-VJ0402Y272MLBAJ32TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
VJ0402Y272MLBAJ32
Opis
CAP CER 2700 PF 100V X7R 0402 PB
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2700 pF ±20% 100V Kondensatory ceramiczne X7R 0402 (1005 metryczne)
Modele EDA/CAD
VJ0402Y272MLBAJ32 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Prod.
Funkcje
Wysoka temperatura
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,024" (0,60mm)