VJ0402Y153MLXAJ32
Numer produktu DigiKey
720-VJ0402Y153MLXAJ32TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
VJ0402Y153MLXAJ32
Opis
CAP CER 15000 PF 25V X7R 0402 PB
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.015 µF ±20% 25V Kondensatory ceramiczne X7R 0402 (1005 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
VJ0402Y153MLXAJ32 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Prod.
Funkcje
Wysoka temperatura
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Zastosowania
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Pojemność
Obudowa / skrzynia
0402 (1005 metryczne)
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,024" (0,60mm)