VJ0402Y103KXJCW1BC
Numer produktu DigiKey
720-1595-2-ND - Taśma i szpula (TR)
720-1595-1-ND - Taśma cięta (CT)
720-1595-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
VJ0402Y103KXJCW1BC
Opis
CAP CER 10000PF 16V X7R 0402
Standardowy czas realizacji przez producenta
22 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10000 pF ±10% 16V Kondensatory ceramiczne X7R 0402 (1005 metryczne)
Modele EDA/CAD
VJ0402Y103KXJCW1BC Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,022" (0,55mm)