VJ0402Y102JXXAP jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
Vishay Vitramon
W magazynie: 22 000
Arkusz danych
Udoskonalony
Vishay Vitramon
W magazynie: 8 070
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Odpowiednik parametryczny
1000 pF ±5% 25V Kondensatory ceramiczne X7R 0402 (1005 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
VJ0402Y102JXXAP
Numer produktu DigiKey
VJ0402Y102JXXAP-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
VJ0402Y102JXXAP
Opis
CAP CER 1000PF 25V X7R 0402
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
VJ0402Y102JXXAP Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
0402 (1005 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Grubość (maks.)
0,024" (0,60mm)