VJ0402D2R1CXAAJ
Numer produktu DigiKey
VJ0402D2R1CXAAJ-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
VJ0402D2R1CXAAJ
Opis
CAP CER 2.1PF 50V C0G/NP0 0402
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2.1 pF ±0,25pF 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0402 (1005 metryczne)
Modele EDA/CAD
VJ0402D2R1CXAAJ Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Wysoka jakość, niska strata
Rozmiar / wymiar
0,040" x 0,020" (1,02mm x 0,51mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±0,25pF
Grubość (maks.)
0,024" (0,61mm)