VJ0402D220JXBAJ
Numer produktu DigiKey
720-VJ0402D220JXBAJTR-ND - Taśma i szpula (TR)
720-VJ0402D220JXBAJCT-ND - Taśma cięta (CT)
720-VJ0402D220JXBAJDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
VJ0402D220JXBAJ
Opis
CAP CER 22PF 100V C0G/NP0 0402
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
22 pF ±5% 100V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0402 (1005 metryczne)
Modele EDA/CAD
VJ0402D220JXBAJ Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Wysoka jakość, niska strata
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,040" x 0,020" (1,02mm x 0,51mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Grubość (maks.)
0,024" (0,61mm)