VJ0402A2R7CXXPW1BC jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
Vishay Vitramon
W magazynie: 0
Arkusz danych
Udoskonalony
Vishay Vitramon
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
KEMET
YAGEO
KYOCERA AVX
Odpowiednik parametryczny
Walsin Technology Corporation
KEMET
2.7 pF ±0,25pF 25V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0402 (1005 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
VJ0402A2R7CXXPW1BC
Numer produktu DigiKey
VJ0402A2R7CXXPW1BC-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
VJ0402A2R7CXXPW1BC
Opis
CAP CER 2.7PF 25V C0G/NP0 0402
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
VJ0402A2R7CXXPW1BC Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±0,25pF
Grubość (maks.)
0,022" (0,55mm)