VJ0402A2R2CXAAC
Numer produktu DigiKey
720-VJ0402A2R2CXAACTR-ND - Taśma i szpula (TR)
720-VJ0402A2R2CXAACCT-ND - Taśma cięta (CT)
720-VJ0402A2R2CXAACDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
VJ0402A2R2CXAAC
Opis
CAP CER 2.2PF 50V C0G/NP0 0402
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2.2 pF ±0,25pF 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0402 (1005 metryczne)
Modele EDA/CAD
VJ0402A2R2CXAAC Modele
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±0,25pF
Grubość (maks.)
0,024" (0,60mm)