VJ0402A151FXQPW1BC jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
Vishay Vitramon
W magazynie: 0
Arkusz danych
Udoskonalony
Vishay Vitramon
W magazynie: 128
Arkusz danych
W magazynie: 0
Odpowiednik parametryczny
Similar
KEMET
Similar
KEMET
Odpowiednik parametryczny
Walsin Technology Corporation
150 pF ±1% 10V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0402 (1005 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
VJ0402A151FXQPW1BC
Numer produktu DigiKey
VJ0402A151FXQPW1BC-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
VJ0402A151FXQPW1BC
Opis
CAP CER 150PF 10V C0G/NP0 0402
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
VJ0402A151FXQPW1BC Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±1%
Grubość (maks.)
0,022" (0,55mm)