VJ0402A101KLBAJ32 | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | VJ0402A101KLBAJ32 |
Opis | CAP CER 100 PF 100V NP0(C0G) 040 |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 13 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 100 pF ±10% 100V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0402 (1005 metryczne) |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | VJ0402A101KLBAJ32 Modele |
Kategoria | Temperatura robocza -55°C - 150°C |
Prod. | Funkcje Wysoka temperatura |
Seria | Parametry znamionowe AEC-Q200 |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Zastosowania |
Status części Aktywny | Typ mocowania |
Pojemność | Obudowa / skrzynia 0402 (1005 metryczne) |
Tolerancja ±10% | Rozmiar / wymiar 0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.) |
Napięcie - znamionowe | Grubość (maks.) 0,024" (0,60mm) |