VJ0402A101KLBAJ32
Numer produktu DigiKey
720-VJ0402A101KLBAJ32TR-ND - Taśma i szpula (TR)
720-VJ0402A101KLBAJ32CT-ND - Taśma cięta (CT)
720-VJ0402A101KLBAJ32DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
VJ0402A101KLBAJ32
Opis
CAP CER 100 PF 100V NP0(C0G) 040
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
100 pF ±10% 100V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0402 (1005 metryczne)
Modele EDA/CAD
VJ0402A101KLBAJ32 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Prod.
Funkcje
Wysoka temperatura
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,024" (0,60mm)