HV2225Y122KXVATHV jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
Vishay Vitramon
W magazynie: 0
Arkusz danych
Udoskonalony
Vishay Vitramon
W magazynie: 0
Arkusz danych
1200 pF ±10% 4000V (4kV) Kondensatory ceramiczne X7R 2225 (5763 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
HV2225Y122KXVATHV
Numer produktu DigiKey
HV2225Y122KXVATHV-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
HV2225Y122KXVATHV
Opis
CAP CER 1200PF 4KV X7R 2225
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
HV2225Y122KXVATHV Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Funkcje
Napięcie wysokie
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Zastosowania
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Pojemność
Obudowa / skrzynia
2225 (5763 metryczne)
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,220" x 0,250" (5,59mm x 6,35mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,106" (2,70mm)