HV2220Y332JXHATHV jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
Vishay Vitramon
W magazynie: 0
Arkusz danych
3300 pF ±5% 3000V (3kV) Kondensatory ceramiczne X7R 2220 (5750 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
HV2220Y332JXHATHV
Numer produktu DigiKey
HV2220Y332JXHATHV-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
HV2220Y332JXHATHV
Opis
CAP CER 3300PF 3KV X7R 2220
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
HV2220Y332JXHATHV Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Funkcje
Napięcie wysokie
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Zastosowania
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Pojemność
Obudowa / skrzynia
2220 (5750 metryczne)
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,220" x 0,200" (5,59mm x 5,08mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,106" (2,70mm)