HV1825Y561MXVATHV jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Odpowiednik parametryczny
560 pF ±20% 4000V (4kV) Kondensatory ceramiczne X7R 1825 (4564 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
HV1825Y561MXVATHV
Numer produktu DigiKey
HV1825Y561MXVATHV-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
HV1825Y561MXVATHV
Opis
CAP CER 560PF 4KV X7R 1825
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
HV1825Y561MXVATHV Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,177" x 0,252" (4,50mm x 6,40mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,106" (2,70mm)