HV1825Y332JXHATHV jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
3300 pF ±5% 3000V (3kV) Kondensatory ceramiczne X7R 1825 (4564 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
HV1825Y332JXHATHV
Numer produktu DigiKey
HV1825Y332JXHATHV-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
HV1825Y332JXHATHV
Opis
CAP CER 3300PF 3KV X7R 1825
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
HV1825Y332JXHATHV Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,177" x 0,252" (4,50mm x 6,40mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,106" (2,70mm)