HV1812Y182JXHARHV jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
1800 pF ±5% 3000V (3kV) Kondensatory ceramiczne X7R 1812 (4532 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
HV1812Y182JXHARHV
Numer produktu DigiKey
HV1812Y182JXHARHV-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
HV1812Y182JXHARHV
Opis
CAP CER 1800PF 3KV X7R 1812
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
HV1812Y182JXHARHV Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,177" x 0,126" (4,50mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,106" (2,70mm)