HV1812Y102MXVATHV jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
Arkusz danych
1000 pF ±20% 4000V (4kV) Kondensatory ceramiczne X7R 1812 (4532 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
HV1812Y102MXVATHV
Numer produktu DigiKey
HV1812Y102MXVATHV-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
HV1812Y102MXVATHV
Opis
CAP CER 1000PF 4KV X7R 1812
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
HV1812Y102MXVATHV Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,177" x 0,126" (4,50mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,106" (2,70mm)