GA1812Y224JXBAT31G jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
0.22 µF ±5% 100V Kondensatory ceramiczne X7R 1812 (4532 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
GA1812Y224JXBAT31G
Numer produktu DigiKey
GA1812Y224JXBAT31G-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
GA1812Y224JXBAT31G
Opis
CAP CER 0.22UF 100V X7R 1812
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
GA1812Y224JXBAT31G Modele
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,177" x 0,126" (4,50mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,086" (2,18mm)