GA1812Y105KXAAT31G
Numer produktu DigiKey
720-GA1812Y105KXAAT31GTR-ND - Taśma i szpula (TR)
720-GA1812Y105KXAAT31GCT-ND - Taśma cięta (CT)
720-GA1812Y105KXAAT31GDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
GA1812Y105KXAAT31G
Opis
CAP CER 1UF 50V X7R 1812
Szczegółowy opis
1 µF ±10% 50V Kondensatory ceramiczne X7R 1812 (4532 metryczne)
Modele EDA/CAD
GA1812Y105KXAAT31G Modele
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,177" x 0,126" (4,50mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,086" (2,18mm)