GA1812Y105KXAAT31G | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | GA1812Y105KXAAT31G |
Opis | CAP CER 1UF 50V X7R 1812 |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 15 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 1 µF ±10% 50V Kondensatory ceramiczne X7R 1812 (4532 metryczne) |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | GA1812Y105KXAAT31G Modele |
Kategoria | Współczynnik temperaturowy |
Prod. | Temperatura robocza -55°C - 150°C |
Seria | Parametry znamionowe AEC-Q200 |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Zastosowania |
Status części Aktywny | Typ mocowania |
Pojemność | Obudowa / skrzynia 1812 (4532 metryczne) |
Tolerancja ±10% | Rozmiar / wymiar 0,177" x 0,126" (4,50mm x 3,20mm) (dł. x szer.) |
Napięcie - znamionowe | Grubość (maks.) 0,086" (2,18mm) |