GA1812Y104JXEAT31G jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
0.1 µF ±5% 500V Kondensatory ceramiczne X7R 1812 (4532 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
GA1812Y104JXEAT31G
Numer produktu DigiKey
GA1812Y104JXEAT31G-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
GA1812Y104JXEAT31G
Opis
CAP CER 0.1UF 500V X7R 1812
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
GA1812Y104JXEAT31G Modele
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,177" x 0,126" (4,50mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,086" (2,18mm)