GA1206Y332KBEBT31G | |
|---|---|
Numer produktu DigiKey | GA1206Y332KBEBT31G-ND - Taśma i szpula (TR) |
Producent | |
Numer produktu producenta | GA1206Y332KBEBT31G |
Opis | CAP CER 3300PF 500V X7R 1206 |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 13 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 3300 pF ±10% 500V Kondensatory ceramiczne X7R 1206 (3216 metryczne) |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | GA1206Y332KBEBT31G Modele |
Kategoria | Współczynnik temperaturowy |
Prod. | Temperatura robocza -55°C - 150°C |
Seria | Parametry znamionowe AEC-Q200 |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) | Zastosowania |
Status części Aktywny | Typ mocowania |
Pojemność | Obudowa / skrzynia 1206 (3216 metryczne) |
Tolerancja ±10% | Rozmiar / wymiar 0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.) |
Napięcie - znamionowe | Grubość (maks.) 0,067" (1,70mm) |