GA1206Y124JXABT31G jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
0.12 µF ±5% 50V Kondensatory ceramiczne X7R 1206 (3216 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
GA1206Y124JXABT31G
Numer produktu DigiKey
GA1206Y124JXABT31G-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
GA1206Y124JXABT31G
Opis
CAP CER 0.12UF 50V X7R 1206
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
GA1206Y124JXABT31G Modele
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,067" (1,70mm)