GA1206A221FXABT31G jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
220 pF ±1% 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 1206 (3216 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
GA1206A221FXABT31G
Numer produktu DigiKey
GA1206A221FXABT31G-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
GA1206A221FXABT31G
Opis
CAP CER 220PF 50V C0G/NP0 1206
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
GA1206A221FXABT31G Modele
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Tolerancja
±1%
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,067" (1,70mm)