GA0805Y473JBABR31G jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
Arkusz danych
Udoskonalony
Odpowiednik parametryczny
0.047 µF ±5% 50V Kondensatory ceramiczne X7R 0805 (2012 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
GA0805Y473JBABR31G
Numer produktu DigiKey
GA0805Y473JBABR31G-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
GA0805Y473JBABR31G
Opis
CAP CER 0.047UF 50V X7R 0805
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
GA0805Y473JBABR31G Modele
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,057" (1,45mm)