GA0805Y471JBCBR31G jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
470 pF ±5% 200V Kondensatory ceramiczne X7R 0805 (2012 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
GA0805Y471JBCBR31G
Numer produktu DigiKey
GA0805Y471JBCBR31G-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
GA0805Y471JBCBR31G
Opis
CAP CER 470PF 200V X7R 0805
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
GA0805Y471JBCBR31G Modele
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,057" (1,45mm)