GA0603Y472KXBAC31G
Numer produktu DigiKey
720-GA0603Y472KXBAC31GTR-ND - Taśma i szpula (TR)
720-GA0603Y472KXBAC31GCT-ND - Taśma cięta (CT)
720-GA0603Y472KXBAC31GDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
GA0603Y472KXBAC31G
Opis
CAP CER 4700PF 100V X7R 0603
Szczegółowy opis
4700 pF ±10% 100V Kondensatory ceramiczne X7R 0603 (1608 metryczne)
Modele EDA/CAD
GA0603Y472KXBAC31G Modele
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,038" (0,97mm)