GA0603Y393JXAACEDG jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
0.039 µF ±5% 50V Kondensatory ceramiczne X7R 0603 (1608 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
GA0603Y393JXAACEDG
Numer produktu DigiKey
720-GA0603Y393JXAACEDGTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
GA0603Y393JXAACEDG
Opis
MLCC
Szczegółowy opis
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,038" (0,97mm)