GA0603Y223KXAAC31G
Numer produktu DigiKey
720-GA0603Y223KXAAC31GTR-ND - Taśma i szpula (TR)
720-GA0603Y223KXAAC31GCT-ND - Taśma cięta (CT)
720-GA0603Y223KXAAC31GDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
GA0603Y223KXAAC31G
Opis
CAP CER 0.022UF 50V X7R 0603
Szczegółowy opis
0.022 µF ±10% 50V Kondensatory ceramiczne X7R 0603 (1608 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
GA0603Y223KXAAC31G Modele
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,038" (0,97mm)