GA0603H183JBXAT31G jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
Arkusz danych
Udoskonalony
Similar
0.018 µF ±5% 25V Kondensatory ceramiczne X8R 0603 (1608 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
GA0603H183JBXAT31G
Numer produktu DigiKey
GA0603H183JBXAT31G-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
GA0603H183JBXAT31G
Opis
CAP CER 0.018UF 25V X8R 0603
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
GA0603H183JBXAT31G Modele
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,038" (0,97mm)