GA0603D1R8CXAAP31M jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
1.8 pF ±0,25pF 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0603 (1608 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
GA0603D1R8CXAAP31M
Numer produktu DigiKey
720-GA0603D1R8CXAAP31MTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
GA0603D1R8CXAAP31M
Szczegółowy opis
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Tolerancja
±0,25pF
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,037" (0,94mm)