GA0402Y222KXBAP31G jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
Arkusz danych
Udoskonalony
Odpowiednik parametryczny
2200 pF ±10% 100V Kondensatory ceramiczne X7R 0402 (1005 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
GA0402Y222KXBAP31G
Numer produktu DigiKey
GA0402Y222KXBAP31G-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
GA0402Y222KXBAP31G
Opis
CAP CER 2200PF 100V X7R 0402
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
GA0402Y222KXBAP31G Modele
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,024" (0,60mm)