GA0402H561JXXAP31G jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
Vishay Vitramon
W magazynie: 0
Arkusz danych
Udoskonalony
Vishay Vitramon
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Similar
Odpowiednik parametryczny
560 pF ±5% 25V Kondensatory ceramiczne X8R 0402 (1005 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
GA0402H561JXXAP31G
Numer produktu DigiKey
GA0402H561JXXAP31G-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
GA0402H561JXXAP31G
Opis
CAP CER 560PF 25V X8R 0402
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
GA0402H561JXXAP31G Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Zastosowania
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Pojemność
Obudowa / skrzynia
0402 (1005 metryczne)
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,024" (0,60mm)