CDR33BX104AKWRAJ jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Vishay Vitramon
W magazynie: 3 729
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Vishay Vitramon
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bezpośrednie
KYOCERA AVX
Bezpośrednie
KEMET
KEMET
0.1 µF ±10% 50V Kondensatory ceramiczne BX 1210 (3225 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CDR33BX104AKWRAJ
Numer produktu DigiKey
CDR33BX104AKWRAJ-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CDR33BX104AKWRAJ
Opis
CAP CER 0.1UF 50V BX 1210
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
CDR33BX104AKWRAJ Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Częstość uszkodzeń
R (0,01%)
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,049" (1,25mm)