CDR32BP102BJWSAJ
Numer produktu DigiKey
720-CDR32BP102BJWSAJTR-ND - Taśma i szpula (TR)
720-CDR32BP102BJWSAJCT-ND - Taśma cięta (CT)
720-CDR32BP102BJWSAJDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CDR32BP102BJWSAJ
Opis
CAP CER 1000PF 100V BP 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1000 pF ±5% 100V Kondensatory ceramiczne BP 1206 (3216 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CDR32BP102BJWSAJ Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Zastosowania
Seria
Częstość uszkodzeń
S (0,001%)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Grubość (maks.)
0,051" (1,30mm)