CDR02BX103BKUSAJ jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Vishay Vitramon
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Vishay Vitramon
W magazynie: 493
Arkusz danych
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
KYOCERA AVX
KEMET
KEMET
10000 pF ±10% 100V Kondensatory ceramiczne BX 1805 (4512 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CDR02BX103BKUSAJ
Numer produktu DigiKey
CDR02BX103BKUSAJ-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CDR02BX103BKUSAJ
Opis
CAP CER 10000PF 100V BX 1805
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
CDR02BX103BKUSAJ Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Zastosowania
Seria
Częstość uszkodzeń
S (0,001%)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
1805 (4512 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,180" x 0,050" (4,57mm x 1,27mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,055" (1,40mm)