CDR01BP101BJUSAJ
Numer produktu DigiKey
720-CDR01BP101BJUSAJTR-ND - Taśma i szpula (TR)
720-CDR01BP101BJUSAJCT-ND - Taśma cięta (CT)
720-CDR01BP101BJUSAJDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CDR01BP101BJUSAJ
Opis
CAP CER 100PF 100V BP 0805
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
100 pF ±5% 100V Kondensatory ceramiczne BP 0805 (2012 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CDR01BP101BJUSAJ Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Zastosowania
Seria
Częstość uszkodzeń
S (0,001%)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,080" x 0,050" (2,03mm x 1,27mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Grubość (maks.)
0,055" (1,40mm)