TX3B156M020C1000
Numer produktu DigiKey
718-TX3B156M020C1000TR-ND - Taśma i szpula (TR)
718-TX3B156M020C1000CT-ND - Taśma cięta (CT)
718-TX3B156M020C1000DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
TX3B156M020C1000
Opis
TX3 SERIES - SPECIALTY
Standardowy czas realizacji przez producenta
31 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
15 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 20 V 1411 (3528 metryczne) 1Ohm przy 100kHz
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
1Ohm przy 100kHz
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
1411 (3528 metryczne)
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
0,138" x 0,110" (3,50mm x 2,80mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,083" (2,10mm)
Tolerancja
±20%
Kod rozmiaru producenta
B
Napięcie - znamionowe
20 V