TR8M106M010C2000 nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
Vishay Sprague
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Arkusz danych
KYOCERA AVX
10 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 10 V 0603 (1608 metryczne) 2Ohm