TR3V686K010C0100 jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
Vishay Sprague
W magazynie: 383
Arkusz danych
Similar
Vishay Sprague
W magazynie: 0
Arkusz danych
W magazynie: 572
W magazynie: 0
Bezpośrednie
KEMET
KEMET
KYOCERA AVX
KYOCERA AVX
68 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 10 V 2917 (7343 metryczne) 100mOhm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
TR3V686K010C0100
Numer produktu DigiKey
718-1489-2-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
TR3V686K010C0100
Opis
CAP TANT 68UF 10% 10V 2917
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
TR3V686K010C0100 Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
100mOhm
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Obudowa / skrzynia
2917 (7343 metryczne)
Status części
Nieaktualne
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,079" (2,00mm)
Tolerancja
±10%
Kod rozmiaru producenta
V
Napięcie - znamionowe
10 V