TR3E336M025C0200 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Vishay Sprague
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bezpośrednie
Vishay Sprague
W magazynie: 1 061
Arkusz danych
Udoskonalony
Udoskonalony
W magazynie: 631
Similar
Similar
W magazynie: 521
KEMET
KYOCERA AVX
W magazynie: 45
33 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 25 V 2917 (7343 metryczne) 200mOhm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
TR3E336M025C0200
Numer produktu DigiKey
TR3E336M025C0200-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
TR3E336M025C0200
Opis
CAP TANT 33UF 20% 25V 2917
Standardowy czas realizacji przez producenta
31 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
TR3E336M025C0200 Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
200mOhm
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Obudowa / skrzynia
2917 (7343 metryczne)
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,170" (4,32mm)
Tolerancja
±20%
Kod rozmiaru producenta
E
Napięcie - znamionowe
25 V